Letselschade advocaat
Den Bosch
Ons team van gespecialiseerde advocaten helpt je bij letselschade. Vertel ons je verhaal, dan komen wij met een aanpak.

Hart voor feiten.
Voor slachtoffers in Den Bosch.
Vanuit ons kantoor in ’s-Hertogenbosch staan wij dagelijks slachtoffers met letselschade uit Den Bosch en de regio bij. Na een verkeersongeval, arbeidsongeval, medische fout of ander letsel komt er veel op je af. Wij brengen rust en overzicht, maken helder wat je kunt verwachten en zoeken samen naar de oplossing die het beste past bij jouw situatie. Niet ingewikkelder dan nodig. Wel duidelijk vanaf het begin.
Letselschadespecialisten waar je op kunt bouwen
Tevreden klanten
Dé letselschadespecialist van Zuid-Nederland.
Zaken
Ruime ervaring met verkeersongevallen en bedrijfsletsel.
Op Trustoo
"JBA heeft ons dossier buitengewoon goed en effectief afgehandeld."
Gespecialiseerd en gecertificeerd
De advocaten van JBA zijn specialisten. Het kantoor is aangesloten bij het Keurmerk Letselschade.
Dichtbij als het erop aankomt.
Een letselschadezaak vraagt om persoonlijk contact. Vanuit ons kantoor aan de rand van de Bossche binnenstad staan we slachtoffers bij uit Den Bosch, Rosmalen, Vught, Sint-Michielsgestel, Boxtel, Oss en de wijde omgeving.
Voor veel cliënten is het prettig om een kantoor in de buurt te hebben. Een plek waar je eenvoudig binnenloopt, dezelfde gezichten ziet en waar je je verhaal kunt doen.
Ons kantoor is eenvoudig te bereiken, zowel met de auto, de fiets als het openbaar vervoer. Voor de deur is voldoende parkeergelegenheid, inclusief laadplaatsen voor elektrische auto’s.



Van oorzaak naar oplossing
Na een ongeval staat je leven niet stil omdat er een juridisch vraagstuk ontstaat. Het staat stil omdat er iets ingrijpends is gebeurd. Vanaf dat moment krijg je te maken met vragen over aansprakelijkheid, letsel, schadevergoeding en de stappen die je moet zetten.
Door goed te luisteren, de feiten zorgvuldig in kaart te brengen en helder juridisch advies te geven. Zo zorgen we voor duidelijkheid en behartigen we jouw belangen, zodat jij weer verder kunt.
Gespecialiseerd in letselschade
Als gespecialiseerde letselschadeadvocaten weten we dat geen enkele letselschadezaak hetzelfde is. Toch begint iedere zaak met hetzelfde: de feiten. Door die zorgvuldig in kaart te brengen, kunnen we helder adviseren over je mogelijkheden en samenwerken aan de beste oplossing. Je kunt bij ons onder andere terecht voor:
Omdat iedere situatie anders is, kijken we niet alleen naar de juridische mogelijkheden. We kijken vooral naar wat jou verder helpt.
Hoe we te werk gaan
We hebben hetzelfde doel voor ogen: de zaak zo positief mogelijk afsluiten. Daarom hanteren we een paar simpele spelregels.
Verwachtingen scheppen
Glashelder zijn we. Zo weet je wat je te wachten staat.
Energie
Heeft het een kans, dan gaan we ervoor.
Procederen is geen doel
De beste oplossing vinden we vaak zonder de rechter.
Samenwerken
Advocaat en slachtoffer zijn een team. Samen bereiken we het meest.
Superspecialisten
We helpen slachtoffers van arbeidsongevallen, verkeersongevallen en veteranen met PTSS.
Dit zeggen cliënten over JBA
Een letselschadezaak gaat niet alleen over feiten, maar ook over vertrouwen. Lees hoe cliënten onze persoonlijke aanpak, heldere communicatie en doortastende begeleiding hebben ervaren.
Wat mensen vaak niet weten
Veel voorkomende twijfels
Werkt JBA alleen voor cliënten uit Den Bosch en omgeving?
Nee. Hoewel ons kantoor is gevestigd in ’s-Hertogenbosch, staan wij cliënten bij uit heel Nederland.
Is een eerste gesprek bij jullie kantoor in Den Bosch vrijblijvend?
Vaak starten we met een telefonische kennismaking. Daarna bespreken we samen welke vervolgstap het beste past. Tijdens een eerste inhoudelijke afspraak luisteren we naar je verhaal, bekijken we de feiten en leggen we uit wat je mogelijkheden zijn. Daarna bepaal je zelf hoe je verder wilt.
Is jullie kantoor in Den Bosch goed bereikbaar?
Ja. Ons kantoor ligt aan de rand van de Bossche binnenstad en is eenvoudig bereikbaar met de auto, de fiets en het openbaar vervoer. Voor de deur is voldoende parkeergelegenheid, inclusief laadplaatsen voor elektrische auto’s.



Zoek je een letselschade advocaat in Den Bosch?
Dan ben je bij JBA aan het juiste adres voor persoonlijk juridisch advies en gespecialiseerde belangenbehartiging.